Masážní gely

Doporučujeme

Skořicový masážní gel - kabinet
SKOŘICOVÝ GEL - tlumí projevy celulitidy - kabinetní...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 3000 ml
Doporučená cena: 998,-
Vaše cena: 958,-
Alpská relax. směs mas. olej 500 ml
V této horské kompozici je ve vysoké míře zastoupena jedlová,...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 500 ml
Doporučená cena: 268,-
Vaše cena: 257,-
Indiferentní gel 15 l
Neutrální, nedráždivý zvlhčující gel na pokožku určený...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 15000 ml
Doporučená cena: 1728,-
Vaše cena: 1659,-
Medicinální mas. olej - základní báze
Indiferentní (medicinální) základní masážní olej je vhodný k...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 500 ml
Doporučená cena: 188,-
Vaše cena: 180,-
Dubová kůra masážní gel
Gel s obsahem výtažku dubové kůry má zklidňující účinky na...
Výrobce: GREEN IDEA
Balení: 250 ml
Doporučená cena: 128,-
Vaše cena: 123,-

jizvy

Jizvou se rozumí oblast, která vzniká při hojení kožních ran. Zabránit vzniku kožní rány lze pomocí ochranných pomůcek nebo zvýšené opatrnosti, ale ani to vám někdy nemusí pomoct. Ovšem zabránit vzniku jizvy po takové zranění je nemožné. Ale jsou způsoby, jak urychlit a usnadnit její hojení, aby byla samotná jizva co nejméně patrná. Jizva se nedá nikdy dokonale odstranit, ale dá se učinit kosmeticky méně viditelnou.

Ke snížení rizika nežádoucího hojení a k zajištění vyzrávání jizvy je nutné dodržet několik pravidel. Jizvy je vhodné promazávat jakýmkoli mastným krémem, aby nedocházelo k vysychání jejich povrchu. Pokud se zdržujete na slunci, chraňte je krémem s ochranným faktorem. Dalšími vhodnými postupy jsou tlakové masáže a nanášení silikonových gelů. Chirurgické řešení nechejte jako poslední možnost.

Tlakové masáže se provádí tak, že prsty působíte tlak na zdravou pokožku u okraje jizvy maximálně 30 sekund. Tento proces je vhodné opakovat 3x denně po 10 minutách. Takto promasírujte celý okraj jizvy, nepřejíždějte po samotné jizvě. Výsledek se dostaví do 1 až 2 měsíců. Tato technika zabraňuje nesprávnému hojení a tvorbě deformovaných jizev.

Více produktů a přípravků na příznaky: jizvy

Další příznaky:

oči   únava   klouby   pohmožděniny   revma   akné   pokožka   otoky   těžké nohy   detoxikace   celulitida   pro krásu   frigidita   masáže   křečové žíly   cévy   hemoroidy   žíly   artróza   svaly   ekzém   hydratace   popáleniny   jizvy   relaxace a regenerace   poruchy spánku   spánek   atopický ekzém   lupénka